logo
logo

Søk

Du er her:

Modem fiber eBus, multimodus

Art.nr. 242671.072
-+

Beskrivelse

Fibermodem LRW-102 LC15 for direkte tilkobling av eBus for overføring via fiber. Modemet har 2 kanaler med LC-konnektorer for fiberkabel. Kan brukes i forskjellige konfigurasjoner. Punkt til punkt ved å kun bruke en kanal pr. modem. Multidrop ved å bruke begge kanalene som ”T”. Redundant ved å la fiberkabelen danne en redundant ring mellom modemene. Ved redundans kan maksimalt 10 modemer inngå i en fiberring. Modemene er ”plug and play” og krever ingen konfigurasjon, bortsett fra ved redundans (master). Dette modemet kan kun benyttes til multimodusfiber.
  • Tilkobling eBus: TP/FT, N1+N2
  • Tilkobling fiber: LCx4
  • Fibertype multimodus: 50/125, 62,5/125
  • Fiber ”budget” 50/125: min 10,7 dB, type 16,6 dB
  • Fiber ”budget” 63,5/125: min 14,5 dB, type 18,6 dB
  • Bølgelengde: 1310 nm
  • Overføringslengde: Opptil ca 6,2 km, avhengig av tapstall (budget) i fiberlink.
  • Montering: DIN-skinne
  • Maks antall enheter ved redundans: 10 stk.

Tekniske data

IP-gradIP21
Størrelse (BxHxD), mm35x151x119
Vekt, gr.260
FargeGrå
Volt24
Strømforbr. alarm, mA200

Dokumenter

Contact info:  
Honeywell Life Safety AS  
Postboks 3514  
NO-3007 Drammen  
+47 32 24 48 00  
   

 




 

 
 

Connect with us:
  1. Norway
  2. Sweden
  3. Denmark
 
   
  Honeywell Privacy Statement
Global Unsubscribe
  © Honeywell Life Safety AS - 2019